Menu

Piraci drogowi

  • Czytany 272 razy

[Oświęcim] W dniu 7 sierpnia 2017 na terenie powiatu oświęcimskiego policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali prawo  jazdy dwóm piratom drogowym za przekroczenie prędkości powyżej 50km/h.

Wczoraj po południu jeden z patroli oświęcimskiej drogówki pilnował bezpieczeństwa w ruchu drogowym w Zasolu na ulicy Łęckiej. O godzinie 13.40 funkcjonariusze zauważyli jadący z dużą prędkością samochód marki Ford Transit. Pomiar prędkości dostawczaka wykazał 117 km/h przy ograniczeniu do 50km/h. W związku z powyższym kierowca natychmiast dostał sygnał do zatrzymania się. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że za kierownicą pojazdu siedzi 36 – letni mieszkaniec Tychów. Mężczyzna został poinformowany, że przekroczył prędkość o 67 km/h.  Tuż po godzinie 20.00 w Oświęcimiu na ulicy Kolbego  do kontroli drogowej policjanci zatrzymali motocyklistę jadącego z prędkością 104 km/h przy dozwolonej prędkości 50km/h. Podczas czynności okazało się, że kierującym motocyklem marki Kawasaki był 35 – letni mieszkaniec Chrzanowa. Motocyklista przekroczył prędkość o 54 km/h.


Na sprawców wykroczeń policjanci nałożyli mandaty, punkty karne, a także zatrzymali ich prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

Źródło: KPP Oświęcim

Write a comment...
0 awesome comments!
Ostatnio zmienianywtorek, 08 sierpień 2017 16:40
Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK